Kalezaindu

Moto abandonada.

Prozesatzen
Deskribapena
Hay en la plaza una moto abandonada desde el verano.

Helbidea
Ebaristo Bustinza Kirikiño Kalea 8, Mañaria

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2019/11/21
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egin dira gestioak lehenbait lehen motorra kentzeko. Se han realizado las gestiones para proceder a quitar la moto.
    Data: 2019/11/26 10:50:33
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/11/21 14:00:14
    Irekita